The Witcher 1 a 2 do zítřka zdarma na Steamu

Steam během tohoto víkendu dal volně k nainstalování dvě oblíbené RPG hry od polských vývojářů – The Witcher 1 a 2 (chcete-li Zaklínač). Nainstalujte si ji a poznejte spousta dobrodružství s knižním hrdinou Geraltem z Rivie, která tato hra obsahuje spolu se zajímavým prostředím a proslulým příběhem. 

Steam dal svým uživatelům takový malý dáreček v podobě volně stažitelných RPG her série The Witcher. Pokud jste tedy příznivci dobrodružství, která jsou obsažena v této zajímavé sérii her od polského studia, můžete si je během tohoto víkendu volně stáhnout a nainstalovat v oblíbeném herním prostředí, ve Steamu. 

Nyní už trochu k samotným hrám…

The Witcher 1

Celá hra se točí kolem zaklínače, který se jmenuje Geralta z Rivie (postavy z fantasy povídek i románů). Vývojáři této hry použili velké množství prvků z knižních předloh, zároveň vyprávějí i svůj vlastní příběh… a staví zmiňovaného zaklínače, Geralta, do situace po nedávné ztrátě paměti. Takže velké množství věcí, které hrdina dávno uměl a ovládal, musí hráč během hry opět odhalit.

the-crew

Hru doprovází dobrá grafika, originální svět a prostředí, různé kuriozity, questy, a další zajímavosti…

Nyní mladší bráška, The Witcher 2: Vrah králů

Další z her oblíbené série Zaklínače je ve všech směrech moderní a skvěle provedenou hrou na hrdiny. Vypráví zajímavý a poutavý příběh. A především dává hráčům možnost rozhodnutí.

Celá hra probíhá v temném a velice dobře graficky zpracovaném fantasy světě, ve kterém se neustále válčí. Elfové a trpaslíci jsou za „domorodce“ a ty druhé kategorie provádějí guerillové útoky proti svým lidským utlačovatelům.

plakat-zaklinac-the-witcher-2-game0-img193513

Jedná se opět o jednu z velice dobře graficky zpracovanou hru se zajímavým příběhem, zajímavým prostředím. 

Víc už nic

Avšak celé příběhy vám prozrazovat raději nebudu :-) , jak jsem říkal – během tohoto víkendu máte možnost si zdarma zahrát v oblíbeném herní prostředí Steam…

Screenshot_1

Slavné RPG hry na Steamu

zdroj: steam

 

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru