Tisková zpráva: Tipovací soutěž Coolhousingu – vyhrajte „Cool“ flash disky a slevové kupóny

V letních akcích pokračuje datové centrum Coolhousing. Nyní přichází se sérií tipovacích soutěží na Facebooku, v nichž výherci získají „Cool“ flash disk s kapacitou 8 GB. Všichni účastníci navíc obdrží slevový kupón na služby datacentra. Uživatelé mohou vždy během 14 dní zkoušet své štěstí a tipovat odpovědi na soutěžní otázku, kterou Coolhousing po uplynutí této doby změní. První kolo soutěže probíhá od 21. 7. do 4. 8. 2014.

Tipovací soutěž Coolhousingu probíhá prostřednictvím facebookové aplikace. Vyhrává ten, jehož tip se bude nejvíce blížit správné odpovědi. První kolo soutěže probíhá v období 21. 7. – 4. 8. 2014, následně Coolhousing odmění vítěze, vytvoří novou soutěžní otázku a soutěž bude pokračovat dalším kolem. 8GB „Cool“ flash disk tak získá více soutěžících.

S Coolhousingem vyhrává každý
Datacentrum navíc všechny soutěžící odmění 5% slevovým kupónem na všechny své služby. Datové centrum tak pokračuje v letních akcích určených jak pro své zákazníky, tak pro širokou veřejnost. Tipovací soutěž navazuje na předchozí akce rušení úvazků a zlevňování služeb o 21 % a letní osvěžení v podobě radleru zdarma ke každé nové smlouvě

Soutěže se můžete zúčastnit ZDE.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru