Tisková zpráva: TK k vyhlášení 2. ročníku Ceny Rafael Nadace Vodafone

TK k vyhlášení 2. ročníku Ceny Rafael Nadace Vodafone

Vážení, dovolujeme si Vás pozvat na vyhlášení 2. ročníku Ceny Rafael Nadace Vodafone. Uskuteční se na tiskové konferenci v úterý 15. prosince od 10 hodin v prostorách Era světa na Jungmannově náměstí 767 v Praze 1.

Cílem Ceny Rafael je podpořit neziskové organizace, které využívají informační a komunikační technologie inovativním způsobem ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením. V prvním ročníku ji získala Česká asociace paraplegiků – CZEPA za aplikaci VozejkMap. Od jejího zástupce se dozvíte, jak jim finanční odměna spojená s Cenou Rafael Nadace Vodafone pomohla dále zdokonalit aplikaci a podstatně rozšířit okruh jejích uživatelů.

Cena bude udělena opět na konferenci INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami, která se uskuteční 12. března 2016 v Kongresovém centru Praha. Zde budou oznámeny i výsledky literární soutěže Internet a můj handicap. Její 12. ročník bude vyhlášen rovněž na tiskové konferenci 15. prosince, kde se dozvíte i o připravovaném programu konference INSPO.

Na setkání s Vámi se těší

Jana Neupauerová, Nadace Vodafone

Jitka Švejcarová, ČSOB

Jaroslav Winter, BMI sdružení, z.s.

P.S. Svoji účast nahlaste prosím do pátku 11. prosince na winter@brezen.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru