Další stížnost na dokumentární film Dělníci bulváru. Tentokrát jim vadí, že se tam moc nadává!

Další stížnost na dokumentární film Dělníci bulváru. Tentokrát jim vadí, že se tam moc nadává!

Česká televize před nedávnem pustila na obrazovky dokumentární film o spodině české žurnalistiky, o českém bulváru. V tomto filmu popsal detailně šéfredaktor Pavel Novotný (eXtra.cz), jak to u nich v redakci chodí a co je jejich každodenním chlebem. 

Avšak film Víta Klusáka se setkal s poměrně velkou vlnou kritiky, jak od veřejnosti, tak od hlavních protagonistů. Kritika směřovala nejenom na jeho dokument, ale i  na jeho celkové vystupování, s kterým se výslovně nedávno předvedl v primácké „Show Jana Krause“, po které se na sociálních sítí objevily komentáře, které vlastně poukazovaly, že se tam moc dobře nepředvedl a zároveň, že je doslova vidět, že Klusák nechce být již s tímto dokumentem spojován a raději ani s lidmi, kteří se s ním na rozhovoru podíleli (Pavel Novotný, Olga Patch…).

Screenshot_2

Pavel zaučuje nováčka

„Zkurvili, vole, nasranej, sračky, děvkárna!“

Bohužel, to mu nikdo neodpáře. Ale i přes to je tu další věc, která padla na břímě tohoto hvězdného dokumentaristy. Další stížnost, při které si dal autor poměrně velké množství práce, neboť vyhledat každou nadávku či vulgarismus není zrovna procházka růžovým sadem, ba naopak. Ale i přes to, jedná se o bravurní výkon (co se týče hledání…), autor by mohl začít uvažovat o knize s názvem „Slovník Pavla Novotného“.

Screenshot_4

Porušení zákona plné vulgarismů koluje Internetem

Docela pěkné, nemyslíte? Rozhodně se v „radě pro rozhlasové a televizní vysílání“ nenudí. Proč? Třeba před nedávnem ČT Sport musela kvůli MS v hokeji stáhnout dočasně z vysílání reklamu na přípravek zkvalitnění erekce – Clavin. Hold, tady někdo bere práci doslova vážně…

Zdroj: Facebook

 

Komentáře

Nahoru