Total War: Rome 2 v nové ukázce

Total War: Rome 2 patří k jedné z nejočekávanějších strategií tohoto roku. Série si v průběhu let vybudovala slušnou komunitu fanoušků, které zavedla třeba do starověkého Říma, středověkých rytířských bitev, na dálný východ, ale i do námořních bitev novověku. Dokáže tak nový Total War: Rome 2 naplnit všechna očekávání? Zatím to vypadá, že ano.

Materiály, které jsou venku jsou snad čím dál atraktivnější a mnoho fanoušků série se shodne na tom, že právě Rome Total War je jedním z nejlepších dílů série. Takhle velkolepé a epické bitvy jste na vašich monitorech ještě neviděli – o čemž se můžete přesvědčit v dnešním článku.

Nový Total War: Rome 2 totiž vychází již 3. září ! Čekání na něj si tak můžete ukrátit tímto novým trailerem, který ukáže Total War: Rome 2 z mnoha perspektiv. Hlavní postavou videa je známý vojevůdce Hannibal, který pod vlajkou Kartága (bývalá Fénická říše) došel až k Římu, který chtěl zničit.

Bohužel se mu to nepodařilo, jelikož cesta přes Pyrenejský poloostrov byla pro jeho armádu (která zahrnovala i africké slony) velmi náročná. Nezapomeňte proto přepnout na HD. Tohle by nemělo uniknout nikomu, kdo ocení kvalitní strategickou hru. Hra navíc funguje jako skvělý učitel o civilizacích pozdního starověku.

 

http://img.objevit.cz/rometotalwar2_5.jpg

http://img.objevit.cz/rometotalwar2_4.jpg

http://img.objevit.cz/rometotalwar2_3.jpg

http://img.objevit.cz/rometotalwar2_1.jpg

http://img.objevit.cz/rometotalwar2_2.jpg

Komentáře

Nahoru