Tisková zpráva: TP-LINK otevřel nové logistické centrum v Brně. Zajistí tak optimální dostupnost produktů pro ČR a Slovensko

Společnost TP-LINKcelosvětový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, v průběhu července 2014 zprovoznila své nové logistické centrum, které je umístěno v Brně. Centrum nyní zajištuje všechny dodávky pro české a slovenské distributory, jež byly dříve řešeny přes polskou pobočku společnosti TP-LINK.

Existence logistického bodu umístěného v České republice zajistí lepší a především rychlejší dostupnost produktů pro lokální trh než regionální sklad v Polsku. Za vznikem centra stojí dlouhodobá snaha o poskytování kvalitních služeb pro všechny distributory společnosti TP-LINK a jejich obchodní partnery,“ říká Martin Rak, Channel Sales Manager společnosti TP-LINK pro ČR a Slovensko.

Český TP-LINK se osamostatnil od Polska

Jedná se zároveň o další důležitý krok v procesu budování lokální pobočky TP-LINK Czech s.r.o., k jejímuž vzniku došlo v prvním čtvrtletí 2014. Lokální entita s účinností od 1. 7. 2014 převzala veškerou odpovědnost nejen za logistiku a finance, ale také marketingovou a obchodní podporu zákazníků v České republice a na Slovensku. TP-LINK Czech s.r.o. v současnosti zaměstnává již 12 zaměstnanců.

Distribuční síť společnosti TP-LINK zůstává nadále beze změn – v České republice ji zajišťují společnosti ABC Data, AT Computers, Penta, Discomp a i4wifi. Na Slovensku řídí distribuci produktů značky TP-LINK společnosti Agem Computers a eD‘ system Slovakia.

Česká republika, Praha – 21. 8. 2014

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru