Dnes vyšlo 1 článků

Tumblr: Jak ženy nahlíží na svět?

Tumblr: Jak ženy nahlíží na svět?

Jistě znáte Tumblr – blogovací systém obohacený o principy sociálních sítí, který již nějaký pátek patří pod Yahoo. Na zdejších blozích můžete najít skoro cokoliv. My se pro vás rozhodli vybrat názory žen na dnešní společnost. Jestli je to smutné, vtipné či pravdivé? To ať už posoudí každý z nás sám.

Možná si řeknete, že se jedná jenom o pár lidí, co má takovéto názory. To ale vůbec není pravda, některé dosahují až statisíců reakcí – reblogů nebo lajknutí. Jedná se tedy o vskutku velkou komunitu.

1. O názorech a orgasmech:

Názory jsou jako orgasmy: většina žen není naučená, aby měla vlastní a očekává se od nich, že pomohou vylepšit ten mužský.
01

2. O animátorech, co neumí kreslit ženy:

A: I profesionální animátoři, co vydrželi několik let krutého tréninku, stále neví, jak navrhnout a zanimovat ženu. Je to velmi náročné, a zatím nikdo v historii společnosti to nedokázal. Prosím buďte trpělivý, nebo ublížíte citům animátorů.
B: Abychom byli fér, tak zatím nikdo nedokázal nakreslit ženy. Dokonce ani nedokázali zachytit ženu na filmovém plátně. Pochybuji o tom, že ženy vůbec existují. Jedná rozmazaná fotografie z lesa nic nedokazuje.
C: CHCI TOMU VĚŘIT.
02

3. O chození ve skupinkách:

Je vtipné, že muži se vysmívají ženám, protože všude chodí ve skupinkách. Ale my bychom neměly chodit sami, nebo budeme obviněni z našeho znásilnění nebo naši vraždy.
03

4. O ženské síle:

„Ženy jsou slabé!“
Jsem dost silná na to, abych odnesla tvoji mrtvolu do lesa.
31

5. O tom, jak by se ženy měly oblékat podle mužů:

Je tak HLOUPÉ, že muži mají tolik požadavků na to, jak se mají holky oblékat. Přitom 97% kluků doslova nosí to nejhorší oblečení, co existuje a vypadají jako chodící okurky. Kde jsou články o vašich debilních khaki kraťasech.
05

6. O písničkách pro ženy, které si nejsou sebou jisté:

Proč je tu tolik „love songů“ o dívkách, které sami neví, že jsou krásné nebo atraktivní? Je snad jejich nevědomost vzrušující?? Bojíte se být s holkami, které si sebe cení natolik, že vás opustí, když se k nim budete chovat hnusně? Wow. To je doopravdy romantické a dojemné.
04

7. O „všech mužích“:

Udělám video na YouTube pojmenované „Hovadiny, které VŠICHNI muži říkají“ a bude obsahovat jenom jednu větu: „Ale ne všichni muži to říkají!!“ A poté se budu dívat na muže, jak se budou dívat na své klavesnice a budou přemýšlet, jak sdělit, že to vážně neříkají všichni muži. Zničím je.
07

8. O masturbaci:

A: Stále dívky předstírají, že nemasturbují?
B: Já nevím, učí stále společnost dívky, že cokoliv týkající se jejich genitálií je špinavé a necudné?
08

9. A různých možnostech, jak na to reagovat:

Kluk: Právě jsem masturboval, lol.
Kamarád: lol já taky *high five*.
Dívka: Právě jsem masturbovala, lol.
Kamarád: OMFG, to je tak nechutné, proč to vůbec říkáš? Jsi snad nějaká děvka? Uklidni se prosím, nepotřebuju vědět o tvé nemorální sexuální nevázanosti ty oplzlá krávo.
09

10. O ženách, které jste viděli nahé:

Pokud ženu respektujete méně jenom proto, že jsi ji viděli nahou nebo jste měli dost štěstí a měli jste s ní sex, tak si zasloužíte běhat na LEGO kostičkách do konce vašeho hloupého života.
10

11. O urážlivých vtípcích:

Pokud někdo na vás udělá rasistický/sexistický vtípek, úplně vážně řekněte „Nechápu to, můžeš mi to vysvětlit?“ Pak už jenom sledujte, jak se znemožní.
11

12. O tělesném ochlupení:

Myslím, že je OK pokud osobně dáváte přednost holkám, co nejsou moc chlupaté. Ale zkuste se vážně kriticky zamyslet, proč tomu tak je. Vážně se zamyslete, proč je pro vás tak důležité, aby holky neměli ochlupení na místech, kde ho obyčejně mají. Myslím to vážně. Poté se vraťte a řekněte mi aspoň jeden dobrý důvod.
12

13. A jak se ukazuje v naší kultuře:

A: Proč v každém post-apokalyptickém televizním seriálu všem mužům roste bradka a celkově jsou zarostlí, zatímco ŽÁDNÉ ženě nikdy nerostou žádné chlupy?
B: Ženám nic neroste, zeptej se singl mužů.
13

14. O nakupování ženských produktů:

Proč se tak stydím, když nakupují ženské produkty? Je to tak hloupé, protože každý ví, že ženy mají menstruaci a že potřebují věci, aby se s tím nějak poprali. I přesto vždy musím nakoupit i něco jiného, abych tyto produkty zakryla. Chci být schopná chodit hrdě po obchodě a říkat si v duchu: ‚JO KRVÁCÍM Z MOJI PIPINY A CO JAKO, CHCEŠ SE JAKO KVŮLI TOMU SE MNOU POPRAT? SUNDALA BYCH TĚ VOLE.‘ “
14

15. O „ostatních slečnách“:

Chci televizní seriál, kde mužská postava řekne ‚Nejsi jako ostatní dívky‘ a dívka jenom reaguje stylem ‚A co je sakra špatně s ostatními dívkami?‘
15

16. O drsňácích:

Ne, ale ženy jsou vážně drsné. Protože každé se někdy stane, že se vzbudí v kaluži své vlastní krve, a její reakce bude: ‚Sakra, musím vyprat.“ To je teprve něco superhrdinského a nikdy mě nepřesvědčíte o opaku.
16

17. O ramínkách podprsenek:

A: Jde ti vidět ramínko podprsenky, prosím zakryj si ho, protože je sugestivní. Dále tvoje prsa se rýsují na triku, tak je prosím zakryj. To samé tvůj zadek. A tvoje nohy. A ruce. A tvůj obličej.
B: holka v krabici
C: Vidím tvoje nohy, a to je trochu rušivé a vzrušující
17

18. O cenzuře prsou:

Nechápu smysl cenzury prsou. Můžete ukázat kolik prsa chcete, ale jak už je zde bradavka, tak ŠPATNÉ PRSO, JDI PRYČ, JE TO MOC SEXUÁLNÍ!
18

19. O „přirozené“ kráse dívek:

Mám mnohem raději přirozené dívky, co nenosí make-up. Jejíž strava je země a kompost. Které možná mají lose jako způsob dopravy. A využívají pazourek a podobné. Nikdy nevidělYzapalovač.
19

20. O životě:

Misogyné ji NESNÁŠÍ! Místní žena je žena.
Misogynie znamená nenávist k ženám.
20

21. O Taylor Swift:

Ona nosí krátké sukně, já nosím trička.
Ona je kapitánka roztleskávaček a já respektuji její právo nosit cokoliv co chce a účastnit se jakýkoliv „ženských“ aktivit, protože chápu, že život není o odsuzování ostatních žen, jenom protože si „nezaslouží“ kluka, kterého chci.
21

22. O respektu:

Všimla jsem si, že mnoho lidí si plete „respektovat ženy“ s „respektovat ženy, které oni považují za respektuhodné“.
22

23.O dress code:

‚Ale ženy mají pohlavní orgány na hrudi! Taky nechodím bez kalhot!‘
Myslím, že jsi měl na mysli ‚ženy mají sekundární pohlavní znaky na hrudi’, ne pohlavní orgány.
V tom případě si ale uvědom, že tvé vousy a tvé Adamovo jablko jsou taktéž sekundárnimi pohlavními znaky. Pokud ti tyto znaky vadí a myslíš, že by měli být zakryté na veřejnosti, tak si ohol celou hlavu a zakryj ji pytlem.
23

24. O mužském zírání:

Kdykoliv heterosexuální muži se chovají stylem ‚ale pokud budu mít skřínku s gayem, možná se na mě bude dívat!‘
To, že někdo je gay neznamená, že ho přitahuješ. A gay neznamená ‚chybí mu jakákoliv slušnost a neschopnost nečumět po ostatních‘
CÍTÍŠ SE NEPŘÍJEMNĚ, KDYŽ SE NA TEBE NĚKDO DÍVÁ SEXUÁLNĚ, I KDYŽ TY TO TAK ZROVNA NECÍTÍŠ?TY HETEROSEXUÁLNÍ MUŽI?
24

25. O prsech:

Nesnáším, když tvoje prsa začnou vypadávat z tvoji podprsenky jako by ‚omluvte mě madam, prosím vraťte se na své místo‘
25

26. O ženách ve videohrách:

A: ‚koho zajímaj postavy ve hrách, videohry slouží k úniku před realitou‘ Jak to přesně únik před realitou? Utíkáš ze světa, kde vládnou bílí muži do světa, kde vládnout…bílí muži.
B: A taktéž co to říká o člověku, když chce ‚utéci“ do světa bez rasové rozmanitosti a žen.
26

27. O přitažlivosti:

‚Ženy jsou více přitahovány k osobnosti, zatímco muži jsou spíše přitahovány k fyzickému vzhledu.‘
No aby ne, když učíme ženy, aby se na muže dívali jakožto na lidi a učíme muže, aby se dívali na ženy jako na objekty.
27

28. O ženském privilegiu

A: Ženské privilegium je když ženy předstírají bolest hlavy, aby se vihnuly sexu.
B: Útisk žen je, že se musí vymlouvat na fyzickou nemoc, aby se vyhnuli sexu, protože muži neberou „ne“ jako odpověd. Útisk žen je, že muži jsou tak namyšlení, že odmítnutí sexu považují za urážku.
C: Hřebík, hlavička, seznamte se s kladivem.
28

29. O trojce:

Muži chtějí „trojku“, ale přitom nedokáží pořádně uspokojit ani jednu ženu.
29

30. O duckface:

Muži si stěžuji na duckface, a přitom sami dávají na internet selfie, kde si koušou rty a šilhají, jako by se snažili přečíst písmo o velikosti 3.
30

31. O nazývaní žen:

„ ‚Děvka‘ je útok na ženy, které si troufnou říci ano. ‚Friend zone‘ je urážka, když si dovolí říci ne.“
- A ‚kurva‘ je urážka, když si vám to žena dovolí říci.
06

zdroj: buzzfeed.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru