Tvarované kníry a vousy – to byl čtvrtý ročník mistrovství knírů v New Orleans

Tvarované kníry a vousy – to byl čtvrtý ročník mistrovství knírů v New Orleans

Čtvrtý ročník mistrovství knírů se konal na začátku září v New Orleans. Sjeli se sem lidé z celého světa. aby ukázali svoji lásku a péči ke svým knírům a vousům. Posuďte sami, povedlo se jim to?

V New Orleans - Louisiana  House of  Blues v francouzské čtvrti se 7.9. 2013  sešlo přes 150 lidí ze všech koutů světa ( USA, Velká Británie …), aby se mohli zúčastnit čtvrtého ročníku  Just For Men National Beard and Moustache Championships® ( “ Mistrovství knírů“) pořádaný Beard Team USA® organizací. Celkově bylo na mistrovství 17 kategoriích, ve kterých mohli zúčastnění soutěžit. Soutěžící měli jediný úkol a požadavek – mít zajímavý knír nebo úpravu vousů. Doopravdy se jim to povedlo, což zachytil i komerční fotograf, který celou akci foto-dokumentoval -  GREG ANDERSON (Las Vegas), který na svůj Facebook profil nahrál přes 165 fotek.

Pořadatelům se fotky Grega Andersona natolik zalíbily, že se s ním dohodli na spolupráci i pro další ročník soutěže. Fotograf už do budoucna plánuje vydání foto-knihy s jeho nejpovedenějšími fotkami a autoportréty.

Zdroj/Více fotografií

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-4national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-2national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-8

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-14

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-13

en → cs

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru