Twitter bude fungovat i v mobilech bez internetu

Být se sociální sítí spjaty kdekoli na světě! Obrázky, fotky a text publikovat dle libosti bez závislosti na internetu. Přesně to bude možné od nového roku se sociální sítí Twitter. Ta se rozhodla, že naláká i potenciální uživatele se starými mobilními telefony, jež se nemohou připojit k internetu. Sociální síť bude schopna díky nové technologii proniknout i tam, kde není k dispozici připojení k webu.

Twitter

Tweetujte na starém telefonu s předplaceným kreditem

Chcete něco říct světu, anebo svým známým? Pokud ano, klidně vezměte do ruky starý mobil s předplaceným kreditem. Jistě víte, jakým způsobem se vyťukává na klávesnici žádost o zjištění stavu kreditu.

Přesně takto bude fungovat aktivování služby oboustranné komunikace, při které budete moci využívat Twitteru.

Starší mobil

Jak to vlastně Twitter dokázal?

Společnost Twitter si našla pro tuto službu nového partnera technologicky zaměřenou společnost U2opia Mobile. Očekává tak logicky mnohem vyšší zájem o své služby. I tady by mohli lidé ve zprávách o velikosti 140 znaků tweetovat a pobavit se. Vše by bylo sice s absencí fotografií, videí a multimediálních souborů, ale i tak by šlo o sociální komunikaci, která umí pobavit.

Společnost Twitter se takto připojuje ke službě Fonetwish. Přes tu je možné dostat se například na Facebook anebo na Google Talk. V současnosti Twitter s 230 milionovou uživatelskou základnou o hodnotě 25 miliard dolarů.

Follow me

Zdroj: fastcompany.com, thesocialskinny.com, fonearena.com

 

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru