Twitter nyní umožňuje umlčet ostatní

Twitter nyní umožňuje umlčet ostatní

Jednoho si všimnete, že vás na Twitteru začne sledovat vaše vzdálená tetička. A tak ze slušnosti ji začnete sledovat. A zjistíte, že denně tweetuje úplně o všem. Nebo vám například vadí smršť tweetů při příležitosti nějaké významné akce. Co s tím? Twitter představuje řešení.

Ode dnešního dne se totiž do provozu nová možnost umlčení lidí, co sledujete. Tito lidé budou moci nadále s vámi komunikovat – psát vám, retweetovat či komentovat vaše tweety. Akorát vy už neuvidíte žádnou jejich aktivitu.

Daný uživatel se samozřejmě nedozví, že ho takto blokujete. A kdykoliv tuto blokaci můžete zrušit, nejedná se o nic stálého. Takže můžete někoho zablokovat jenom pro chvíli, kdy se zrovna detailně věnuje reportu z nějaké akce.

A jak s tím skončí, tak budete moci jednoduše tento blok zrušit a sledovat jeho budoucí tweety. A jistě to ocení i lidé, kteří využívají Twitter kvůli své profesi a navázání kontaktů. Někdy je totiž „povinností“ sledovat šéfa, i když nechcete číst jeho tweety.

Jak na to

Tato služba bude v následujících týdnech dostupná všem uživatelům. A jak ji zapnout? Máte 2 možnosti. Buď pomocí aplikace pro iOS a Android tím, že v nabídce kliknete na „Mute“ kde poté zadáte nick daného uživatele.

Další možností je jednoduše jít na profil daného uživatele, jehož již nechcete „poslouchat“, u něj kliknout na ozubené kolečko a zde rovněž vybrat „Mute“. Celý tento návod navíc najdete i na oficiálních stránkách.

zdroj: blog.twitter.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru