Twitter oslavil 100 miliónů registrovaných, polovina lidí nepíše a stále vede Lady Gaga

Twitter oslavil 100 miliónů registrovaných, polovina lidí nepíše a stále vede Lady Gaga

Twitter může slavit. Od svého založení Jackem Dorsey v roce 2006 už nasbíral neskutečných 100 miliónů registrovaných uživatelů.

Twitter také na svém blogu zveřejnil, že kolem 60% uživatelů se denně přihlásí a pošle nějaký tweet. Denně tedy do světa vyjde kolem 350 miliard tweetů a skoro polovina uživatelů síť používá jen jako zdroj informací a netweetuje.

Síť také využívá celkem 35 hlav států, mezi které můžeme uvést například Baracka Obamu, ale i mnoho celebrit, například Paris Hilton, firem a dalších.

Nejvíce followerů má Lady Gaga, která jich nasbírala už přes 13 miliónů. Druhý je Justin Bieber, který s 12 milióny také překonal  hranici 10 miliónů, kterou brzy pokoří i již zmíněný americký prezident…

Zdroj:  Twitter Blog

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru