Twitter, útočiště Halloweenu

Twitter, útočiště Halloweenu

Halloween vrcholí všude, kam se člověk podívá. Už nyní (v předstihu) se na Twitteru nachází miliardy Tweetů s halloweenskou tématikou. Jedná se hlavně o povedené fotky kostýmů, serepetiček a především dýní.

Denně na Twitteru přibývají stovky Tweetů s jedinou aktuální tématikou, s Halloweenem. Uživatelé publikují denně velké množství fotek, kde se již dopředu chlubí svými výrobky v podobě dýní a kostýmů, které navlékají buďto na sebe a nebo na své mazlíčky. Ano, jedná se spíše o příspěvky z Ameriky, ale proč nesdílet společnou radost, když u nás budou touto dobou dušičky.

Coca-Cola využila situace

Twitter a Facebook většinou bývají první zdroje, kde všechno naleznete. U Twitteru vám na téma „Halloween“ vyjede milion výsledků, ale mezi těmi prvními je přímo fotografie od společnosti Coca-Cola. Figurky v kostýmech vás mají (zřejmě) nabudit k pití koly a oslavování svátku zesnulých.

 

 Kostýmy někdy hraničí se šílenstvím

Lidská fantazie je nevyzpytatelná a to co většinou vymyslí, je nad úrovní šílenství.

 

 

Nebo střihruký Edward a Joker

 

 

 

 

 

 

Oběti nejsou jen lidi

Jak už jsem říkal, lidé dbají, aby se i jejich mazlíčci aktivně účastnili Halloweenu a proto je různě strojí nebo barví.

Photos from the 2013 NYC Halloween Dog Parade will brighten your day http://t.co/6Cg24yGuA7 http://t.co/zxP6oa84xT

 

Dýně je náš kamarád?!

Dýně nás mají chránit před vším zlým, proto je různě vydlabáváme, vykrajujeme a vyřezáváme do různých tvarů. Ale co když se díla ujme profesionál?

 

 

 

 

Dobrou chuť!

A posledním odvětvím, kterého se svátek Halloween dotýká, je jídlo. Odpudivá a podivně vypadající jídla za pár dní začnou servírovat restaurace v Americe.

 zdroj: Twitter.com / foto: sxc.hu

Štítky: , ,

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru