Twitter: Vyhrál MS ve fotbale, okamžitě udělal selfie

Německo vyhrálo Mistrovství světa ve fotbale 2014, když porazilo Argentinu 1:0 po prodloužení. A co se po takovém zápase musí udělat? Musí se dát najevo radost z vítězství. A Lukas Podolski to oslavil selfie na Twitteru. A nejednou.

Jenom pár minut poté, co zazněla naposledy pištálka, tak Lukas Podolski se svým spoluhráčem Bastianem Schweinsteigerem udělal selfie přímo z hřiště. Takto se slaví v roce 2014:

Tento tweet získal více než 80 tisíc retweetů, což sice není nejvíce v historii, ale je jisté, že tento tweet se umístil v pomyslné  top desítce. A aby toho nebylo málo, tak Podolski udělal ještě jednu selfie, tentokrát ne se svým spoluhráčem, ale rovnou s německou kancléřkou Merkelovou:

Politika (nebo političky?) nejsou moc populární, a tak u tohoto tweetu má „pouhých“ 20 tisíc retweetů. Každopádně jsme svědky nové módy – oslavných selfie.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru