Dnes vyšlo 1 článků

Tyto kočky doopravdy „milují vodu“

Zásadní pravidlo u koček je, že ukrutně nesnášejí vodu a koupání. Avšak občas to je nutné… Některé kočky si však na vodu časem zvyknout a mají ji rádi. My pro vás máme několik koček, jak se tváří po krásné a očišťující koupeli. 

Asi každý kdo má kočku ví o svém miláčkovi dvě zásadní věci – má ráda myši a nesnáší vodu. Ne, že by kočky byly nějaké nečistotné, ale je to z důvodů, že nemohou regulovat svou teplotu v chladnějším prostředí.

Avšak některé kočičky jsou schopny si na vodu zvyknout, je to většinou, když koupete často koťátka, která si na to zvyknout. A později vodu milují. Naopak u koček, co se většinu času pohybují venku je koupel někdy prostě nutná. U domácích to až tak moc žhavé není.

Koupání může být nebezpečné

U koček však při koupání musíme dát na jednu věc pozor – aby se jí nedostala voda přímo do ucha, neboť to by mohlo vést k infekcím nebo popř. jiným problémům.

Následující fotky jsou doopravdy povedené – a hlavně zábavné. Ale jedno ponaučení by se našlo: „nekoupejte kočku, pokud to skutečně nepotřebuje!“

funny-wet-cats-1 funny-wet-cats-2 funny-wet-cats-3 funny-wet-cats-4 funny-wet-cats-7 funny-wet-cats-8 funny-wet-cats-19funny-wet-cats-23

Zdroj, creativelife.cz

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru