Tisková zpráva: Profesionální e-shop na míru

Dostali jsme se do doby elektronické.  Zákazníci se postupně z přeplněných měst přesouvají do svého pokoje k počítači. Nikoho tedy nepřekvapí, že internetové obchody rostou jako houby po dešti. Dnes již nestačí být dobrý e-shop. Dnes je zapotřebí být mezi těmi nejlepšími. Tedy i při tvorbě e-shopu bychom se měli obracet na kvalitní pomocníky.

ShopCentrik přináší díky svému individuálnímu přístupu pomocnou ruku všem kdo to s prodejem myslí vážně. Internetový obchod ShopCentrik není krabicové řešení. Čekat můžete e-shop na míru od analýzy technického provedení, grafiky až po nasazení do ostrého provozu. Nebudete tedy omezováni, jako to bývá u většiny krabicových řešení.

Systém dbá na vysoký standard SEO marketingu, díky čemuž zákazníci na váš e-shop snáze natrefí. Příznivě to poznáte na svém obratu.

Samozřejmostí je i odlišení od konkurence díky designu. Každý internetový obchod používající ShopCentrik se řadí mezi originály. Tým odborníků ze společnosti NetDirect vám pomohou vytvořit firemní image, která taktéž hraje důležitou roli.

Tvorba e-shopu od ShopCentrik.cz je tou správnou volbou.

Váš e-shop budete schopni spravovat odkudkoliv. Ať používáte zařízení menší či větší nebo prohlížeč ten či onen.

Jistě oceníte i jednoduché propojení s různými informačními systémy.

Nekončí to pouze nákupem internetového obchodu ShopCentrik. K dispozici je neustále servisní oddělení na profesionální úrovni, které jistě oceníte. Taktéž probíhá i neustálá komunikace kdy vy svou zpětnou vazbou pomáháte posouvat systém neustále vpřed.

ShopCentrik je tedy profesionální e-shop jednoduchý na správu a přesně podle vašich představ. Obraťte se ve svém podnikání na kvalitního partnera.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru