Uber chce na Mobile World Congress představit svou novou službu UberEATS. Máme se na co těšit!

Všechny velké internetové magazíny (včetně nás) předpověděli startupu Uber obrovský růst a potenciál. To se také děje, oblíbený projekt, který funguje i u nás rozšiřuje své zájmy. V Barceloně startuje službu UberEATS, která umožní lidem objednat jídlo z jejich lokálních oblíbených restaurací. Uber je následně doručí do deseti minut.

UberEATS – nový projekt Uberu, který vám do deseti minut doveze vaše oblíbené jídlo. Jak fantastické! Projekt již delší dobu běží v Americe, v New Yorku pod názvem UberRUSH, v Los Angeles pod UberFRESH. UberEATS by tím pádem měla být služna určená pro evropské zákazníky.

delivery-2-e14242657035242

Jak to funguje?

Uber uzavřel spolupráci s průvodcem barcelonských restaurací a barů, s Plateselector.com, který projektu pomáhá s výběrem těch nejlepších restaurací pro spolupráci. Uživatelé Uberu následně jen otevřou aplikaci, vyberou jídlo z některé barcelonské restaurace a do deseti minut si na něm mohou pochutnat.

UberEATS_01

Proč zrovna Barcelona?

Proč Uber začíná zrovna v Barceloně? Souvisí to s blížícím se Mobile World Congressem, který je naplánován na 2. března. Jedná se o celosvětově největší mobilní konferenci, která přitáhne do města více než 30tisíc účastníků, kteří alespoň budou mít šanci UberEATS vyzkoušet.

Zdroj: blog.uber

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru