Startup Uber – nejrychleji rostoucí projekt s hodnotou přes $40 miliard

Nedávno jsme se v našem magazínu bavili o tom, jak hodnota společnosti Apple přesáhla 700 miliard dolarů, což je ve světě byznysu něco neuvěřitelného. Avšak hodnota neroste jenom této obrovské firmě působící po celém světě, ale také i menším projektům (startupům). Ten nejzajímavější působí dokonce i u nás a jmenuje se Uber.
Hodnota Uberu celkem slušně roste! Šéf Uberu Travis Kalanick prozradil, že Uber má další zabezpečené investice ve výši $1.2 mld. z dodatečného investování. Tyto peníze mají posloužit na rozvoj služeb v Asii a Tichomoří.
home-hero-5-1440-900

Uber – ideální řešení pro podnikatele

Pokořen další mezník

Po tomto oznámení se hodnota společnosti přehoupla přes další mezník – tedy přes hodnotu 40 miliard dolarů. Dokonce i investice se zvětšily na současných 2.7 miliard dolarů.

Nejrychleji rostoucí společnost

Co to pro Uber znamená? Že se zařadí do seznamu nejrychleji rostoucích společností. Dokonce i přes to, že je nyní často vystavován kritice za četné porušování ochrany osobních údajů.

foto: uber, Více článků o startupu Uber

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru