PŘEDSTAVUJEME: Ubi – Miniaturní počítač bez dispele s ovládáním pomocí hlasu

Zařízení Ubi – miniaturní počítač bez dispele, který lze ovládat pomocí hlasu, vzniklo za pomoci portálu Kickstarter. Ubi se právě dostává do prodeje a nyní ho můžete mít i vy.

Ubi konečy tně přichází na trh s dvacetiměsíčním zpožděním oproti původnímu plánu. Má rozměry malého rádia a můžete ho ovládat pomocí hlasu. Je vybaven Wi-Fi modulem a umožňuje zasílání zpráv, vyhledávání informací na internetu, přehrávání hudby nebo vytváření poznámek. Díkomuto zařízení můžete zůstat v kontaktu se svou rodinou nebo přáteli, aniž byste museli mít s sebou počítač nebo zvedat telefon. Používání tohoto miniaturního počítače je velmi podobné komunikaci s virtuálními asistenty Google Now nebo Siri. Samozřejmostí je podpora mobilní a webové aplikace, kde se zobrazují údaje ze zabudovaných senzorů, jako například teplota a vlhkost okolí.

Ubi má zatím omezené funkce, ale výrobce chce v dudoucnosti možnosti využití rozšířit. Tento minipočítač bez displeje se nyní prodává za 299 dolarů.

zdroj: itnews

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru