Ukončil vztah pomocí meme a teď je díky tomu slavný

Ukončil vztah pomocí meme a teď je díky tomu slavný

Sedmnáctiletý Kane Zipperman se stal doslova hrdinou sociálních sítí. Přítelkyně ho podvedla, ale chtěla ho zpátky. Jenže on byl nemilosrdný. Rozhodně jí druhou šanci dát nechtěl. A ještě jí to dal pěkně sežrat. Jejich konverzace se teď šíří po internetu, tak se pojďte také pobavit. A popřemýšlet. Je to vůbec reálné? Objevují se totiž názory, že si to Kane celé vymyslel, jen aby se stal slavným.

Když vás podvádí přítel nebo přítelkyně, je to podobná bolest, jako kdyby vám trhali vnitřnosti zaživa. Mysleli jste si, že on/ona bude jiný/á. Mysleli jste si, že vás miluje proto, jaký/á jste. Místo toho se ukázalo, že vás miloval/a z jiných důvodů.

Kane se možná snažil zakrýt svou bolest právě tím, co psal. Dělal si ze své bývalé vyloženě srandu. V jedné zprávě jí dal falešnou naději, kterou vzápětí jedním meme obrázkem naprosto zničil. Psal opravdu hnusné věci. Třeba že by si raději poslechl písničku od Jonas Brothers, než aby se k ní vrátil. Můžete to vidět v příspěvku, který zveřejnil na svém Twitter účtu @KaneZipperman.

Takhle vypadá celá konverzace:

konverzace

Když si mu jeho ex, která ho mimochodem podváděla s jeho dobrým kamarádem, stěžovala, proč konverzaci zveřejnil na Twitteru, měl chytrou odpověď. Vysmál se jí za její zprávu „Byl to jen jeden kluk.“ a odpověděl jí, že to byl jen jeden tweet. Přitom pro danou slečnu to musí být hrozné zesměšnění. Kane totiž klidně na Twitteru publikoval i tuto její fotografii:

Jde mu jen o slávu?

Jasně, neměla ho podvádět. Takže třeba si to zaslouží. Ale kdo by při rozchodu dělal něco takového jako Kane? Navíc nikdy nebylo zveřejněno žádné jméno dívky. Z toho také plynou pochybnosti, zda není celá situace jen nahraná a Kane to nedělá jenom proto, aby byl slavný.

bobby-light

Je vidět, že Kane je ze své popularity absolutně nadšený.

Nutno říci, že pokud ano, dost se mu to daří. Byl totiž už i v televizi, na Twitteru mu píšou, že o něm mluvili dokonce v arabských zprávách. Získal desítky tisíc followerů. Tweet s přiloženou fotografií konverzací byl retweetovaný více než 80 000x.

Zdroje: Buzzfeed, NY Daily News

Komentáře

Nahoru