Tisková zpráva: Unicorn Systems publikoval mob. aplikaci Mobile Backup Monitoring

Unicorn Systems publikoval mobilní aplikaci Mobile Backup Monitoring pro platformu Windows Phone 8 a Windows 8 na Windows Store. Aplikace představuje doplněk k zálohovacímu řešení Azure Backup Manager a umožňuje moderní přístup k vlastním informacím o zálohách se všemi výhodami mobilního řešení.

Zálohovací řešení Azure Backup Manager společnosti Unicorn Systems umožňuje všem typům podniků zajistit zálohování či archivaci souborů do cloudového prostoru Windows Azure za vysoce konkurenční ceny. Nově mají zákazníci využívající toto zálohovací řešení k dispozici mobilní aplikaci Mobile Backup Monitoring pro platformu Windows Phone 8 a Windows 8. Unicorn Systems získal za tuto aplikaci prestižní ocenění Microsoft Awards 2014 Finalist v kategorii Řešení využívající mobilní platformu Windows.

Aplikace umožňuje zákazníkovi kdykoli a kdekoli zkontrolovat stav jeho záloh pomocí mobilního zařízení. Uživatel má k dispozici informace o posledním provedení zálohování, o poslední operaci se zálohou a o výsledku této operace. Mobilní aplikace využívá konceptu živých dlaždic. Dlaždice aplikace indikuje stav zálohování a zákazník je tak informován o jeho stavu pouhým pohledem na své mobilní zařízení i ve chvíli, kdy nemá spuštěnou aplikaci. Toto řešení je vhodné jak pro podniky, tak pro koncové zákazníky.

Aplikace je dostupná na Windows Store pro variantu mobilního telefonu i tabletu a je možné ji zdarma stáhnout z Windows Store, použít můžete uvedený QR kód. Informace k zálohovacímu řešení Azure Backup Manager jsou k dispozici na webu Unicorn Systems.

"Velice nás těší, že jsme mohli svým klientům poskytnout aplikaci, která jim umožňuje moderní přístup k informacím se všemi výhodami mobilního řešení. Klíčové přínosy této aplikace jsou úspora času, přehlednost, možnost okamžité identifikace problému a neomezená dostupnost," dodává Lukáš Zrzavý, Production Director, Unicorn Systems.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách http://www.unicornsystems.eu.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru