Dnes vyšlo 1 článků

Ušetřete za tonery a cartridge do tiskáren

V dnešní moderní době řešíme spoustu věcí přes internet. Nakupujeme přes něj, využíváme řadu služeb, objednáváme, platíme, uzavíráme smlouvy… Abychom si mohli uzavřené smlouvy, faktury a podobné důležité podklady archivovat, musíme si je vytisknout. Takže téměř v žádné rodině už dnes nechybí tiskárna. A o firmách nemluvě, tam už si práci bez tiskárny nebo kopírky není možné představit. Ať už tiskneme či kopírujeme v malých nebo velkých objemech, soustředíme se na stejnou věc. Tou je cena za tisk.

Tiskněte co nejlevněji

Pokud si pořizujeme novou tiskárnu, vybíráme ji většinou podle funkcí a ceny. Málokdo už pak dopředu zjišťuje, na kolik ho později vyjdou náplně do tiskárny, až spotřebuje ty originální. Ovšem právě tonery a cartridge hrají v ceně tisku hlavní roli. Na samotném papíru totiž ušetříte v řádech halířů, maximálně korun. Jakmile však náplně v tiskárně dojdou, začneme pátrat po nové. Existuje řada kamenných prodejen či e-shopů, kde si můžete náhradní náplně do vaší tiskárny zakoupit. Ovšem cena originálních náplní vás asi překvapí, pokud jste zatím novou náplň ještě nekupovali. Bohužel to ale nebude příjemné překvapení. Ceny originálních náplní do tiskáren a kopírek jsou totiž poměrně vysoké. Řešení, jak neutratit za náplně tisíce, však naštěstí existuje – jsou jím kompatibilní náplně.

Proč kompatibilní náplně?

Kompatibilní neboli alternativní náplně do tiskáren či kopírek jsou neoriginální tonery nebo cartridge. Jejich předností je výrazně nižší cena, než u samotných originálů, přičemž ale zůstává zachována kvalita tisku i kapacita. Ať už potřebujete inkoustové cartridge či tonery a válce, s neoriginálními produkty můžete ušetřit v řádech stovek korun.

Kde sehnat alternativní tonery?

Pokud chcete ušetřit a tisknout opravdu levně, pak se obraťte na specializovanou prodejnu s alternativními tonery a cartridge. Chcete-li vybírat z co největšího sortimentu a za nejnižší ceny, pak navštivte e-shop CDRmarket.cz. Naleznete zde bohatou nabídku tonerů a cartridge a zboží vám bude odesláno nejpozději do 48 hodin od objednání. Pokud si nejste jisti výběrem, můžete se obrátit na ochotnou zákaznickou podporu, která vám vždy ráda poskytne pomocnou ruku. Tento e-shop navíc získal zlatý certifikát Heuréka, takže se nemusíte obávat objednat si zboží přes internet či provést on-line platbu.

Chcete-li tisknout levně a přitom za vysoké kvality, pak vyměňte originální tonery a cartridge za kompatibilní náplně a ušetřete v řádech stovek korun.

Štítky: , ,

Komentáře

Nahoru