Užijte si Vánoce s The Beatles!

Užijte si Vánoce na maximum! Hudební aplikace, jako je Spotify, Apple Music a Google Play Music nabízí od dnešního dne zdarma hudební katalog od oblíbených The Beatles. Tato hudební skupina se do moderního světa dostala teprve v roce 2010 a to díky společnosti Apple, která nabízela jejich diskografii ve své službě iTunes.  

The Beatles je anglická hudební skupina, která pocházela z Liverpoolu. V této skupině vystupoval známý John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Zkrátka, The Beatles patří mezi nejznámější hudební skupiny, jejíž díla v digitální podobě nebyla oficiálně dlouho dostupná.

Takže pokud patříte mezi fanoušky Beatles, stáhněte si jejich album a pusťte si místo českých koled písničku Wonderful Christmas Time a užívejte si pořádnou vánoční atmosféru.

thebeatles

Zdroj: tech.hned

 

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru