V aktualizacích Androidu 4.4 se dočkáme nové vylepšené aplikace k focení

V aktualizacích Androidu 4.4 se dočkáme nové vylepšené aplikace k focení

Na nových Androidech se měla objevit aplikace pro lepší fotografování, ale kód záhadně zmizel a nezůstaly po něm ani památky. Podle dostupných informací se toto vylepšení ukáže v aktualizacích Androidu 4.4 Kitkat.

Podle stop v kódu, který Google nedávno uveřejnil na internetu pracuje team vývojářů na nové aplikaci fotoaparátu pro zařízení s operačním systémem Android. Podle dostupných informací Google pracuje na této technologii už od minulého roku. A co vlastně nová aplikace přinese? Mezi hlavní vylepšení patří tzv. burst mód, který se už nyní nachází v novém Androidu 4.4 Kitkat. Dále vylepšená detekce obličeje a snímání fotek ve formátu RAW.

Dočkáme se?

Tato aplikace se měla ve skutečnosti objevit v nejnovější verzi Androidu, ale kód, který se této kamery týkal čirou náhodou zmizel a jediné co po něm zůstalo byl odkaz “ Zatím nedokončené“. Google však API kamery přinese v aktualizacích Androidu Kitkat.

android

Novinka se objeví v aktualizacích nového Androidu 4.4

zdroj: www.mojandroid.sk

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru