Dnes vyšlo 1 článků

Vánoční stromeček můžete ovládat přes svůj telefon

Vánoční stromeček se také dočkal technologického zásahu. Sony uvedla neoficiálně stromeček, který můžete ovládat dotyky na svém telefonu. Bohužel se nedá koupit a ani pořádně sehnat.

Už jenom málo kdo má na svém stole skromný stromeček, neboť ani tento vánoční symbol neutekl před zásahem nových technologií. Konkrétně můžeme uvést značku Sony, která uvedla vánoční stromeček, vybavený NFC a Bluetooth. Díky tomu lze ovládat váš vánoční stromeček vaším telefonem. A co lze všechno nastavit? Svým dotykem můžete nastavit barvu a styl světýlek nebo spustit vaši oblíbenou vánoční koledu.

Disco mód, nejdůležitější na světě

Světýlka mají rozsáhlá nastavení, jedním z módů světýlek je například disco mód. U vánoční koledy nebo melodie bude stromeček zase blikat do rytmu.

 „Bohužel“ tento stromeček nepozná kouty Střední Evropy. Můžete ho vyhrát v soutěži na Facebooku, ale podmínkou je bydlení ve Velké Británii. Co si o takové vymoženosti myslíte vy? Chtěli byste takový stromeček ve svém obýváku?

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru