VÁNOČNÍ VIDEO: Dokáží ženy během sexuálního dráždění číst vánoční příběhy? Tipněte si!

Jsou Vánoce a YouTube scéna nemůže zůstat stát na mrvém bodě. Ve vodách oblíbeného YouTube se totiž objevilo video (18+), kdy se ženy snaží číst vánoční povídky při sexuálním dráždění. Co myslíte, jde jim to?

Vánoce nejsou jen svátky, kdy všichni sedí na svých řitích, ale dělají také nějaké ty zábavné věci. Pro někoho je zábava lití olova, někdo pro změnu odletí do exotických krajin a někdo dělá videa, kterými se následně baví celý net. To je záležitost právě tohoto, kdy ženy oblékli do vánočních sexy oblečků, použili oblíbenou erotickou pomůcky, dali jim do ruky knížku a řekli jim, ať čtou. Co z toho vylezlo? Virál! Vzhledem k tomu, že tu máme Štědrý den, trochu té zábavy musí být. Rozhodně nezapomeňte checknout jejich Instagram profily jennachappletaniafunlenachubzheyitscodee a halszkakuza. Veselé Vánoce!

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru