Vánoční zázrak na Hamiltonském letišti

Zažili jste někdy podobný zázrak jako tito cestující s leteckou společností WestJet?

Vánoce jsou především, aby se nám plnila přání. Je to čas, kdy se dějí podivuhodné věci a doslova „vánoční zázraky“. Ať už to je zázrak jakýkoliv určitě nemá hodnotu, jakou si mohli začít cestující s leteckou společností WestJet. Neberte to jako reklamu, ale toto video mě na YT oslovilo a mrazilo mě v zádech, jak jsou lidé ochotní a laskaví k druhým, které třeba vůbec neznají. Jsme přece lidi, každý sobě rovný.

Cestující v Torontu svěřili své přání Santa Klausovi, který je řádně poslouchal a vše si zaznamenával. Následně, když cestující nasedli do letadla, které směřovalo do John C. Monto Hamiltonu, zavolal Santa (a jeho tým) na toto letiště a předali jim doopravdy obsáhlý seznam dárků. Nakoupili, zabalili a pak čekali jenom na cestující, kteří neměli ani ponětí, že Santa nebyl komerčním výmyslem.

Rozezněla se siréna a vánoční koledy a místo batohů a tašek začali vyjíždět dárky se jmenovkami a doopravdy dárky nebyly levné. LCD televizor, tablet, hračky a spoustu dalšího našli cestující ve svých vánočních dárcích od letecké společnosti WestJet. Nedá se to snad ani jinak nazvat než krásný vánoční zázrak…

Přeji vám veselé Vánoce! :-)

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru