Ve WhatsAppu pro Android a pro web je smajlík vztyčeného prostředníčku

Uživatelé WhatsAppu na Androidu a ve webové verzi dostali pár nových smajlíků, se kterými si mohou hrát. Na Android přibyly i jiné nové funkce – režim pro telefonní hovory s nízkým využitím dat a možnost nastavení vlastních oznámení. Smajlíci ale zaujali nejvíc.

Není to dlouho, co web.whatsapp.com konečně začal fungovat i pro iOS. Přes aplikaci naskenujete QR kód a tím propojíte svůj účet s webovou verzí. Není to nic slavného, kdo webový WhatsApp vyzkoušel, zjistil, že k tomu stejně potřebuje mít připojený mobil a občas dlouho trvá, než se něco odešle. Ale lepší než nic. Psaní na počítači je kolikrát rychlejší než pořád sahat pro mobil.

Webová verze a verze pro Android před pár dny dostaly významné vylepšení v podobě nových smajlíků. Konečně se vyrovnaly iOS a dokonce jej předehnaly. Na výběr jsou teď smajlíci různých barev pleti a také smajlík vztyčeného prostředníčku a vulkánského pozdravu ze Star Treku.

wa

A co další vylepšení?

Verze pro Android se týká ještě vlastní nastavení oznámení. Konečně si lze nastavit, pro které chaty chcete mít upozornění zapnuté a pro které konverzace ne. Jednotlivé chaty taky fungují trochu jako e-maily, zprávy lze označit jako přečtené nebo nepřečtené.

Ti, kteří používají WhatsApp pro hlasové hovory, mohou využít nový režim nízkého využití dat, při hovorech šetří data.

Dlouholetá podpora týmu.

Komentáře

Nahoru