Veřejné masturbační budky vyzkoušelo první den v New Yorku 100 mužů

Před pár dny vznikla na Manhattanu první masturbační budka od společnost Hot Octopuss. Tato speciální budka by měla mužům pomoci v těžkých dnech a dopřát jim tak trošku relaxace – hned první den vyzkoušelo tuto budku 100 mužů. Mnoho lidí se proti tomuto nápadu bouří a tvrdí, že masturbovat na ulici je to podle americké legislativy nezákonné.

Tyto budky vznikly v důsledku nedávného průzkumu, z kterého vyplýval fakt, že až 39 % dotazovaných mužů onanuje v práci. Proto se společnost Hot Octopuss rozhodla nabídnout mnohem diskrétnější alternativu v podobě této veřejné masturbační budky.

,,Není pochyb o tom, že práce od 9 do 5 může být pro tělo stresující, zejména ve městě, které nikdy nespí. Je opravdu důležité, aby se lidé o sebe starali, zůstali zdraví a soustředili se na svůj úkol,“ říká spoluzakladatel Hot Octopuss Adam Lewis.

Použití budky je zcela zdarma

Budka je všem mužům k dispozici 24 hodin denně a je vybavena speciálním krycím závěsem,stoličkou, vysokorychlostním připojením a notebookem, který bude k dispozici všem mužům.

1-3

Zdroj: Magazin.aktualne

Komentáře

Nahoru