Tisková zpráva: Viber spouští aplikaci ‘Viber Out’ celosvětově, více než 200 milionů uživatelů tak bude moci uskutečňovat nízkonákladové hovory na jakékoli telefonní číslo

Viber spouští aplikaci ‘Viber Out’ celosvětově, více než 200 milionů uživatelů tak bude moci uskutečňovat nízkonákladové hovory na jakékoli telefonní číslo

Viber oslaví své třetí narozeniny uvedením verze 4.1 v celosvětovém měřítku a novým obsahem v nabídce kreslených obrázku (stickers).

Společnost Viber dnes oznámila, že spustila verzi aplikace Viber 4.1 pro Android a iPhone, která umožní dostupnost služby Viber Out v celosvětovém měřítku. S touto aplikací mohou uživatelé realizovat nízkonákladové hovory na jakékoli mobilní číslo nebo pevnou telefonní linku.

Společnost Viber předtím zpřístupnila aplikaci Viber Out po řádění tajfunu Haiyan uživatelům na Filipínách, aby jim pomohla zůstat v kontaktu s přáteli a blízkými. Pro realizaci bezplatných hovorů z Filipín, navázala společnost Viber spolupráci s telekomunikačními operátory z celého světa, jako například firmami Telecom Austria, Telecom New Zealand, Hutchison, Bharti Airtel, Telecom Italia, Citic, Netvision Cellcom, Mada Communication a Omantel. Společnost Viber rovněž navázala partnerství se společností Globe Telecom, aby mohli uživatelé z celého světa zdarma volat na Filipíny.

S aktuálním uvedením služby Viber Out na trh v celosvětovém měřítku, mohou všichni uživatelé aplikace Viber volat komukoli na světě za nízkou cenu na platformách Android, iPhone a Desktop a do budoucna i na Windows Phone. Kredit pro Viber Out je možné zakoupit v rámci aplikace v obchodech Google Play Store nebo Apple App Store nebo prostřednictvím kreditní karty přes Viber Desktop. Oproti konkurenci nabízí aplikace Viber Out výrazně nižší cenu za hovor, neboť má nižší minutové sazby a neúčtuje poplatky za spojení.

“Služba Viber Out přináší milionům uživatelů nový způsob využití aplikace Viber a zajistí, aby se dovolali kamkoli kdykoli,” řekl Talmon Marco, generální ředitel společnosti Viber. “Budeme se nadále snažit aplikaci Viber Out zdokonalovat, aby mohli být její uživatelé ve spojení za co nejpřijatelnější možné ceny.”

Na rozdíl od služeb, které nabízí konkurence, se v aplikaci Viber Out zobrazuje volajícímu vaše skutečné telefonní číslo, takže ví, kdo mu volá. Kromě toho aplikace Viber Out pro stolní počítače zahrnuje adresář s telefonními čísly, takže si čísla nemusíte pamatovat ani je vytáčet manuálně.

Druhou placenou službou aplikace Viber Out jsou kreslené obrázky (stickers) na Viber Sticker Market. V této verzi nabízí společnost nové obrázky a bude pokračovat v přidávání dalšího obsahu. Společnost Viber rovněž spustila nové propagační video, které zachycuje jednu z charakteristických postaviček aplikace – Violet.

Video je k dispozici na internetové adrese https://www.youtube.com/watch?v=_uMj6ntj_9o

O aplikaci Viber:

Aplikaci Viber vyvinula společnost Viber Media, průkopník zasílání mobilních zpráv a internetového telefonování. Aplikace Viber umožňuje všem lidem na světě, aby byli ve spojení. Zdarma. Uživatelé aplikace Viber mohou zdarma zasílat textové zprávy, fotografie, sdílet místa kdekoli na světě a realizovat bezplatné telefonní hovory v HD kvalitě na telefonech s platformami iPhone®, Android,™ Windows Phone, Blackberry®, Windows®, Mac, Symbian, Nokia S40 a Bada přes připojení 3G/4G nebo WiFi. Nyní mohou uživatelé této aplikace uskutečňovat nízkonákladové hovory na jakékoli telefonní číslo na světě. Aplikaci využívá více než 200 milionů lidí ve 193 zemích a je neustále vylepšována představováním nových platforem a přidáváním nových zábavných funkcí.

Další informace naleznete na:

https://www.facebook.com/viber

https://twitter.com/viber

Kontakty:

Viber:

Jonah Balfour

Tel : 1-917-675-3245

Blonde 2.0 for Viber

Email : Jonah@blonde20.com

Zdroj: Viber

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20131209005859/en

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru