Dnes vyšlo 1 článků

Vibrátor může sloužit jako stylový doplněk k oblečení

Vibrátor může sloužit jako stylový doplněk k oblečení

Většinou, když si chce dospělý koupit nějakou hračku, zajde spíše do krámu s erotickými pomůckami. No co, každý má jiné potřeby. Většinou se jedná o věci, s kterými se člověk nechce moc vychloubat, protože to zapadá do jakési škatulky „diskrétní“. Takovou povedenou vychytávku však nyní představila společnost CRAVE. Co udělala?

Podařilo se ji udělat vibrátor, který nejenže je elagantní a vkusný, ale celkem multifunkční. Je tomu podobně jako u staršího modelu, který měl v sobě ještě dokonce 8GB kapacitu na různá data a nabíjel se jak jinak než přes USB kabel.

Nyní v této zmiňované společnosti však vytvořili další povedenou věcičku, vibrátor s názvem Vesper, který může sloužit jako stylový přívěšek na krk. Opakujeme, je to vibrátor! Nabíjí se jako předchozí model, tedy prostřednictvím USB, celý je vyroben z nerezové oceli a je rovnou dostupný ve třech různých barvách. Jako u většiny vibrátorů, tak i tento má celkem jednoduché ovládání. Zapnuto/vypnuto a samozřejmě nesmí chybět nastavení rychlosti.

Vesper-dark_zpsc7219148

Tento model originálního a nevšedního vibrátoru je momentálně ve výrobě, ale můžete si již předobědnat. Cena se pohybuje kolem padesáti dolarů a jeho oficiální prodej na pulty sex shopů je naplánován na září. Na závěr jenom dodám, že za necelý měsíc se prodalo více jak 750 kusů.

Vesper-AllColors_zps5ebde73b Vesper-USB-recharging_zpsb4745405

Zdroj: TechCrunch.com

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru