VIDEO: Američané slaví příchod podzimu hodem obří dýně na dodávku!

Každý stát, území a někde i malá vesnička má svoje tradice. Pro nás, Evropany, tradice většinou znamenají zvyky, které jsou kulturním bohatstvím děděné po několik generací. Ve Spojených Státech, možná i kvůli tomu, že nemají tak dlouhou historii, zkoušejí lidé nové a nové zvyky. V některým případech se však jedná až o bizarní přehlídku zbytečností, které jsou hrdě nazývány tradicí. 

U nás se podzim slaví poklidným sbíráním listí, pouštění draků a česká fauna se pomalu připravuje na to, že zimní spánek se nezadržitelně blíží. Avšak lidé na ‚Conneaut Lake Park Pumpkin Fest 2014‚ se rozhodli pro daleko progresivnější oslavu nadcházejícího ročního období. 

Z výšky okolo 120 stop svrhli dýni o hmotnosti okolo 1 200 pounds (cca 327 kg) na přistavěnou dodávku! Komentáře na video se různí. Jedni jej označují za zajímavou recesi a druzí jej odsuzují pro zbytečnost – každopádně video a zajímavá oslava příchodu podzimu se šíří rychlostí blesku internetem. Názor necháme po shlédnutí videa na Vás.

Štítky: , , , ,

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru