VIDEO: Americká armáda soupeřila s jihokorejskou v Drum Battlu!

Američané a Jihokorejci spolupracují na Korejském poloostrově kvůli hrozbě ze severu, kde vládne Kim Čong-Un totalitním způsobem vlády. To každý ví a nikoho by nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Zatímco však vojáci jak z řad USA, tak Jižní Korei, vyčkávají na hranicích a sledují jakýkoliv nepřítelův pohyb, tak se snaží zabavit a také trochu soupeřit. To dokazuje video, ve kterém se Korejci utkají s Američany v souboji armádních kapel.

Ze začátku se nejprve mincí určuje, který tým začne a pak se jde na věc. Jako první začne hrát jihokorejská armádní kapela v červených uniformách. Zahanbit se nenechá ani armáda Spojených Států v modrých uniformách, která předvede snad ještě lepší bubnové vystoupení doprovázené několika dalšími nástroji. Situace trochu připomíná souboj mezi Applem a Samsungem.

Důvod proč vlastně o videu informujeme je prostý. Nahrávka je na internetu velmi populární a na YouTube nasbírala za pár dnů přes 2 milióny shlédnutí a uznejte – lepší vidět vojáky s bubny v ruce, než s nejnovější zbraní na zabíjení nepřátel.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru