VIDEO: Až vám bude připadat, že neumíte tančit, koukněte na tohle

Když se nějaké video hodně rychle šíří po sociálních sítích, získává spoustu lajků a sdílí ho hodně lidí, obvykle je to nehorázná blbost. A přesně tak je to i tentokrát. Styl tance, který je tady zachycený, je opravdu zvláštní. Za normální situace by vám takové pohyby byly trapné. Ale tohle není normální situace.

Rodrigo Bello na Facebooku zveřejňuje různá videa. Obvykle mají pár desítek lajků a několik komentářů. A tím to končí. S jedním jeho videem je to ale jinak. Stal se z něj přímo hit Facebooku.

Bylo zveřejněno 28. června, získalo si přes 6000 lajků, více než 100 komentářů a zhruba 61 000 lidí ho sdílelo. A tak se možná dostalo i k vám. Pokud ale ne, rozhodně to musíte napravit. Je to totiž opravdu unikátní.

Jedná se zřejmě o nějaký malý hudební festival nebo sraz podivné komunity. Vypadá to tak trochu na komunitu zombie. Někteří z nás takhle možná vypadají, když se vrací z nějaké opravdu povedené párty. I to by bylo jedno z pravděpodobných vysvětlení – lidé na videu už mají něco vypito.

Možná takhle ale tančí normálně. Takže až se příště budete stydět za svůj tanec, víte, co dělat. Buďto všechny okolo odkažte na tohle video a vysvětlete jim, že na tom ještě nejste tak špatně. Nebo zkuste vypátrat, kde se pořádá tenhle zombie sraz. Třeba tam zapadnete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru