VIDEO: Co se stane s iPhonem, když ho ponoříte do vroucí Coca-Coly?

Apple iPhone 6 je velice oblíbenou věcičkou pro různé netradiční a leckdy až nesmyslné testy. Na YouTube se dokonce objevilo video, jak ho mladík potápí do vroucí Coca-Coly. Jak to dopadlo?

iPhony jsou velmi oblíbeným terčem nejrůznějších testů a challengů. Když se objevil nový iPhone 6, všichni museli vyzkoušet, zda vydrží pád z vyšky, průstřel, ohnutí apod. Avšak nyní se objevilo na YouTube dosti zajímavé video, ve kterém mladík telefon s prodejní cenou (od) 18 tisíc korun potápí ve vroucí Coca-Cole. Chytrý telefon na pánvičce během chvíle začal praskat a po chvíli explodoval, neboť to jeho hliníková konstrukce prostě nevydržela.

Velké nároky

Po chvíli telefon také zaplavila černá tvrdá hmota, měl celý popraskaný dispej a spoustu dalších mechanických vad. Avšak není se čemu divit, silně pochybujeme, že při složení oblíbeného nápoje by to vydržel některý z konkurentů (Samsung, Sony…), neboť nároky na iPhony jsou opravdu veliké. Svědčí o tom i další testy, kdy dali applovský smartphone dokonce do krocana.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru