VIDEO: Další špičková reklama na první menstruaci

Podnikat v tomhle oboru je přinejmenším divné. Ale když se toho někdo nebojí, tak proč ne? Majitelka firmy HelloFlo, Naama Bloom, je ráda, že takhle veřejně mluví o společenském tabu.

Hello Flo je společnost, která nabízí naprosto jednoduchou službu. Když máte své dny, pošle vám balíček plný vložek, tamponů a všech věcí, co v té době můžete potřebovat. Nezapomíná dodat i nějakou sladkost, aby byly vaše dny příjemnější. Cílí hlavně na dívky, které dostanou menstruaci poprvé.

hello-flo-package

Balíček od HelloFlo

A od toho se odvíjí i jejich reklamy. Možná si pamatujete na tu jejich první, kterou zveřejnili v loňském roce. Desetiletá holčička byla na táboře, kde ji nikdo neměl rád. Se svou první periodou se ale stala přímo královnou. Byla už přece jenom dospělejší.

Dostala to Jenny i ta pitomá Vicki. Tak já musím taky!

Teď se jedná o podobnou situaci. Chlapi to asi nikdy nepochopí, ale holky se obvykle na svou první menstruaci těší, protože si pak připadají dospělejší. Později jim dojde, že by bylo daleko lepší, kdyby ji ještě neměly. Stejně to ale člověk nijak neovlivní. Jedině že by lhal. Stejně jako v této reklamě.

Hlavní hrdinka chce být jako její dvě kamarádky, a tak vymyslí lest. Na vložku nanese trochu červeného laku a pak s radostí volá kamarádkám, že už to taky dostala. Jenže na celou záležitost přišla maminka. Jako zralá žena už samozřejmě ví, že v menstruační krvi opravdu nejsou třpytky, a tak je jí jasné, o co jde.

Rozhodne se ale si ze své dcery udělat pěknou legraci. Vysvětlí jí, že je to velká událost, která se v jejich rodině oslavuje. A opravdu jí uspořádá velkou stupidní oslavu First Moon Party, kde se všechno točí okolo menstruace.

first-moon-party

Na First Moon Party se kolem periody točí opravdu všechno.

A jak to dopadne? To se mrkněte sami! Video mělo za čtyři dny přes deset milionů zhlédnutí a získává spoustu kladných ohlasů. Samozřejmě se ale opět najdou takoví, kterým to nepřijde vůbec vtipné, spíše urážlivé. S tím se ale musí počítat, přece jen to není zrovna téma, o kterém se veřejně mluví.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru