VIDEO: Empire State Building v halloweenových světlech

Haloween všichni proklínají jako americký svátek komerce, bohužel musíme vás zklamat. Tento strašidelný svátek spojený s oblékáním nejrůznějších kostýmů pochází původem z Irska. Avšak nyní k tomu podstatnému, takřka po celém světě se v noci 31. října dějí zázračné a strašidelné věci, které nechávají rozum stát. A to se právě během páteční noci stalo v samotném srdci New Yorku!

Asi netřeba představovat jednu z nejznámějších budov NYC - Empire State Building, která se během včerejší noci rozzářila. Diváci měli totiž šanci zhlédnout light-show. Jednalo se především o nezapomenutelný zážitek plný světel a barev, které byly sesynchronizované s vysíláním rádia iHeartRadio. To, aby naladilo trošku tu strašidelnou atmosféru, pouštělo do éteru songy jako „This Is Halloween“, „Ghostbusters“ a „Monster mash“. A co z toho vzniklo? Podívejte se na video…

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru