VIDEO: Halloweenský žert na motivy filmu Pátek třináctého

O brutálním hallowenském žertu Vitalyho jsme psali již včera. Nicméně Vitaly není jediný, který si v období Halloweena dělá z lidí srandu. My si nyní ukážeme video YouTube kanálu pranks, jenž se na podobné vtípky taktéž zaměřuje.

Jejich inspirací byl horror „Pátek třináctého“, ve kterém je hlavním antagonistou Jason Voorhees. A právě za něj se převlékla hlavní postava videa. A výsledek? Na ten se podívejte sami.

My vám jenom napovíme, že lidé z toho nebyli vůbec nadšení. Jeden z nich dokonce při pohledu na Jasona shodil z mola i svoji přítelkyni.

Ale diváky toto video evidentně zaujalo – za necelý týden získalo již více než milion zhlédnutí. A pokud se vám taky líbilo, tak vám doporučuje i jejich 4 měsíce staré video, kde je opět v hlavní roli Jason Voorhees.

Teď už jenom můžeme doufat, že podobní „komici“ se neobjeví i u nás…

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru