VIDEO: Hele, klaune, co děláš s tou palicí?

Je noc. Jdete ke svému autu či se jenom projít. Co váš dokáže nejvíce vyděsit? My myslíme, že víme – děsivý klaun s palicí. Co zabíjí lidi. A skoro podpaluje auta. Jestli nemáte strach z klaunů, tak nyní mít budete.

V tomto videu je v hlavní roli děsivý klaun, který ve městě brutálně „vraždí“ lidi před nevinnými lidmi. Klaun s cirkusově přerostlou palicí se ze začátku kryje za zdí v podzemních garážích.

Když dva muži sejdou schody, tak na zemi vidí něco, co připomíná ležící v tělo. V tom z poza rohu vyskočí klaun a „zabije“ osobu ne zemi. Krev stříká všude po okolí.

My bychom dostali infarkt...

My bychom dostali infarkt…

Muži řvou hrůzou, a aby toho nebylo málo, tak se poté klaun za nimi rozeběhne. A to je jenom jedno z mnoha scének, které tento klaun vytvořil. Za tímto videem stojí DM Pranks Production, což jsou dva kamarádi – Matteo a Diego.

A u tohoto videa získali již 11 miliónů zhlédnutí, a toto číslo stále roste. Tvorba celého videa trvala 10 dní, a je velké štěstí, že se nikomu nic nestalo. Bylo zde totiž riziko, že nějaká „oběť“ tohoto žertu vytáhne zbraň a stane se něco zlého.

Naštěstí všichni přežili ve zdraví. Tedy aspoň všichni aktéři těchto videí. Nevíme, jestli se nestalo něco někomu z diváků. Či jestli nedostali coulrofobii – strach z klaunů. A co vy?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru