VIDEO: Hudební klip na 14 Apple zařízeních

Když nějaký zpěvák či hudební skupina nazpívají novou písničku, vytvoří k ní obvykle i nějaký vtipný či technicky zajímavý videoklip. Přece jen když máte ke svému hlasu i vizuální podklad, lépe nalákáte fanoušky.

Posledním skvělým příkladem takového videoklipu, který opravdu zaujme, je singl Knock Knock ukrajinské skupiny Brunettes Shoot Blondes. Podkresluje ho totiž animovaná love story, která se odehrává celkem na 14 obrazovkách různých Apple zařízení. Objevíte tam iPhony, iPady, iPod i MacBooky.

Na každé obrazovce se přitom děj odehrává pouze pár sekund. Pak se přeskočí někam jinam. Ovšem není to jen originalita zpracování, proč byste se na to měli kouknout. I ty úžasné animace vás zaujmou. A příběh rovněž. Když to dokoukáte až do konce, dostanete se nakonec k uspokojujícímu (i když poněkud předvídatelnému) závěru.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru