Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Jak slaví dnešní patnáctky narozky? To (ne)chcete vidět!

Sladkých 15 let. Období, kdy jsme končili základní školu. Někteří z nás již za sebou měli menší zkušenosti s cigaretami či alkoholem. Ale dnešní doba je jiná. Taková…volnější. Což dokazuje toto video z narozeninové oslavy patnáctileté slečny.

Cigarety, tráva, alkohol. Polonahé slečny, ale i polonahé slečny. Všude samý sexismus. Jak kdyby tyto scény vypadly z filmu Project X. Vážně takto vypadá nejmladší generace? Pokud ano, tak kam tento svět spěje?

Tyto otázky si asi pokládá každý z 1,1 milionů lidí, co viděli toto video. Během pouhých tří dnů. Dnešní mládež skutečně šokuje. Tedy pokud se doopravdy jedná o dnešní mládež a ne o nějaký podvod.

A aby toho nebylo málo, tak je to doplněné písničkou „Turn Down for What“ od DJ Snake a Lil Jona.

A aby toho nebylo málo, tak je to doplněné písničkou „Turn Down for What“ od DJ Snake a Lil Jona.

Autorem videa je Tyler Stanger Videography. Že jste o tomto studiu nikdy neslyšeli? To ani my ne. Ale ještě divnější je, že ani Google o něm nic neví. Žádné zmínky, nic. I to, že dané video pochází z oslavy patnáctileté slečny je… nejisté.

Prostě se ta informace na internetu objevila, není známý zdroj. Proto je dost možné, že se jedná o nějakou účelovou virální reklamu. Pokud to tak skutečně je, tak se to za pár dní již skutečně dozvíme.

zdroj: thevine.com.au

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru