VIDEO: Jak vyděsit lidi pomocí matrace

Napadlo by vás někdy, jak lehce se dá nic netušící člověk vyděsit prostřednictvím prosté matrace? Jde to, stačí provést několik úprav a dokonale se připravit. Potom se postavit doprostřed ulice a vyčkávat na toho správného kolemjdoucího. 

Jak jednoduše vyděsit velké množství lidí uprostřed denního ruchu ulice? Jde to úplně snadno, čistě teoreticky se stačí obléknout do matrace a čekat. Následně, když kolem vás (s oblekem matrace) projde nic netušící člověk, „zaútočíte“ a vystrašíte ho tak, jako nikdy před tím. 

Svět plný ignorantů

Denně projde po ulicích takřka miliony lidí, kteří se většinou soustředí na jiné věci než na okolí. Dopředu přemýšlí, co koupí kočce k jídlu nebo co si zítra obléknou na sebe. Avšak okolí, které je příhodně všude kolem nich, doslova ignorují a nevšímají si podstatných věcí. Jakých?

Vyděšení člověka díky matrace

To, že o stěnu uprostřed města je záhadně opřenámatrace. Myslím si, že v centru žádnou matraci nenajdete, avšak tato měla trošku jiný význam. Měla sloužit jako povedený vtip, chcete-li Scare Prank. Prostě vyděšení ostatních lidí prostřednictvím matrace. 

Možná se ptáte, jak někoho vyděsit s matrací… Jednoduše, stačí ji trošku (drasticky a kosmeticky) poupravit a schovat se do ní. Následně jenom počkat a potom vybafnout. Pokud člověk nedostane během několika sekund infarkt, povedlo se! 

Kde na takovou levnou matraci přijít?

Možná vás vidina toho, že vystrašíte nic netušící lidi, láká, představu vám neberu, avšak nejdůležitější je ten správný výběr. Důležitý je bezesporu rozměr, musíte počítat s tím, že čím větší matrace do postele, tím lepší a větší prostor na rozvalování. Taková optimální by byla matrace 90×200 cm. Dobré je, také uvažovat o řešení prostřednictvím partnerských matrací, neboť ty jsou sice velké, ale také mají dosti velké množství využití. Možná by bylo dobré zmínit, že jedno využití je například na spaní… Popřípadě, kdybyste se chtěli do takovéto akce přidat, vřele doporučuji uvažovat o možnosti matrace 1+1, neboť se k vám také může přidat kamarád, což je zajisté výhodou v dosti směrech.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru