Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Jedna fotografie z každého dne nejhoršího roku mého života

Určitě si říkáte, že je to zase jen nějaké další video, kterých už tu bylo několik. Fotit se každý den a pak naskládat fotky za sebe není žádný nový nápad. Jenže při sledování tohoto snímku tak nějak získáte přesvědčení, že tady je něco jinak. Špatně. A konec vás určitě zasáhne.

Možná by vás po zhlédnutí napadlo, že tu jde o domácí násilí. V názvu videa se říká, že to byl nejhorší rok v životě té ženy. Na některých fotografiích to jde dobře vidět. A když se dokoukáte až do konce a uvidíte papír s prosbou „Pomozte mi, nevím, jestli se dočkám zítřka“, je to už zcela jasné. Ano, sice je to tam chorvatsky, protože je to chorvatská kampaň proti domácímu násilí, ale jistě nemáte problém s překladem. Jedná se totiž o naprosto jasné sdělení.

Video se začalo šířit poté, co se objevilo na Redditu. Věřte tomu nebo ne, ale někteří lidé tam tvrdí, že to je stejně všechno jen dobře provedený makeup a žena ze snímku nikdy týraná nebyla. Co myslíte vy? Jedná se o reálné týrání?

Zdroj: Viral posts

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru