VIDEO: Netradiční finská reklama na přípravky proti kašli

Známou fabrikou na bizarní a originální reklamy je samozřejmě Čína. Avšak vypadá to, že jim na paty šlape i Finsko, které vypustilo originální reklamu na přípravky proti kašli. Schválně, poznali byste, že je tato reklama na přípravky proti kašli? 

Reklamy v televizi nás dokáží velice často překvapit, takovou vyhlášenou fabrikou na netradiční reklamní spoty je především Čína. Avšak tentokrát se k nim přidala i další země – Finsko. Neodmyslitelnou součástí finské kultury jsou metalové kapely, určitě netřeba představovat ty nejslavnější – Lordi, Korpiklaani nebo Nightwish. Tentokrát se hitu finských metalových kapel chytila společnost vyrábějící přípravky na kašel – Meda. Ta použila metalovou kapelu, která hraje v přírodě. Hlavní zpěvák si během prvních minut zpívání vykřičí hlasivky a rozkašle se. Co teď? V té chvíli přichází na scénu deka, oheň a samozřejmě přípravky na kašel, které hudebníka zázrakem vyléčí! 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru