VIDEO: Profesionál za volantem auta se sníženým podvozkem

Auta se sníženým podvozkem jsou v současné době poměrně známým hitem. Avšak asi každý z nás si ihned uvědomí nevýhodu těchto vozidel, kterou je právě v některých případech zmiňovaný snížený podvozek. Když si za volant tohoto vozidla sedne nějaký „profesionál“, dějí se věci…

Asi jste již slyšeli o tzv. slammed autech, tedy o automobilech se sníženým podvozkem. Tato auta jsou dosti náchylná na jakoukoli velkou změnu terénu. Takže například při projíždění tankodromu v podobě české dálnice nebo při parkování se může klidně stát menší nehoda, která majitele vozidla může vyjít na slušné peníze. Jaká?

Inteligentní člověk za volantem

Když si za volant tohoto auta sedne nějaký velevážený inteligentní člověk, který z důvodu parkování dobrovolně vyjede na vyvýšený obrubník a ani si neuvědomí, že má poměrně nízký podvozek. Asi všichni víte, co nastane. Nic netušící inteligent po chvíli zjistí, že jeho auto je zdemolované a chybí mu nárazníky.

auto_graff

Avšak řidič ve videu si fakt, že má téměř zničené vozidlo, uvědomil docela pozdě…

AUTO

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru