Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Reakce starších lidí na Padesát odstínů šedi

Pokud je nějaká věc, kterou se baví celý internet, jsou to reakce starších lidí na různé divoké věci, které jsou v dnešní době normální. Ono se docela není čemu divit, že lidé, kteří vyrůstali v době velké hospodářské krize, kdy ještě ženy neměly právo volit, jsou šokováni tím, že Nicki Minaj tak často vrtí zadkem.

Nicméně i když videa, na kterých jsou zachyceni udivení či šokovaní senioři nejsou ničím novým, stále přichází nové a nové způsoby, jak na tom vydělat nebo se stát populárním. Když zadáte do YouTube Fine Brothers, objevíte i video, ve kterém tato dvojice pozvala pár svých starších přátel, aby jim ukázala trailer k filmu Padesát odstínů šedi. Pak jim taky dali přečíst kousek knížky. A natáčeli, jak se u toho tváří.

elders-react-50-shades-of-grey

Výraz mluví za vše

Koukněte sami. Pokud trochu rozumíte anglicky, pobavíte se možná dvojnásobně. Ovšem ani pokud angličtinu neovládáte, nepřijdete o zábavu. Ty výrazy, když koukají na trailer, vyznívají dost jasně. Stejně tak ten tón, kterým čtou pasáže z knihy. Až uslyšíte, jak jejich ústa čtou řádky, na kterých je detailně popsán orální sex, zřejmě to zničí všechny vzpomínky na to, jak vám babička četla pohádky na dobrou noc.

Komentáře

Nahoru