VIDEO: Samsung si dělá legraci i z toho, o čem se jen spekuluje

Společnost Samsung prostě nemůže odolat tomu, aby si dělala legraci z konkurenčního Apple. A to i prostřednictvím zařízení, která ve skutečnosti ještě neexistují. Korejský výrobce smartphonů na svém YouTube účtu totiž před pár dny publikoval nové video. To se dotýká spekulací, že iPhone 6 bude mít znatelně větší displej. Samsung se ale hezky vysmívá, že oni ho mají už dávno.

Přichází zcela nová úroveň trollingu. V reklamně, která nese název Screen Envy (tedy něco jako závist obrazovky), se jeden muž ptá druhého, zda slyšel o tom, že nový iPhone bude mít větší obrazovku.

„Čekali jste na to dva roky. Víš, jak je to úžasné? A my to máme celou dobu,“ mluví se v reklamě o velkém displeji. „Ale možná sis jen chtěl počkat.“

Útoky na Apple jsou pro Samsung už takovou tradiční zábavou. Společnost ve svých reklamách Apple kritizuje už několik let.

Zdroj: TechCrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru