VIDEO: Ta nejvtipnější příprava na selfie v bikinách

Co je to selfie vám snad nemusíte vysvětlovat. Dokonce bychom se i vsadili, že i vy už máte za sebou nějaké selfie fotky. Ale jak dlouho vám trvala jejich příprava? Někomu se totiž povedlo zachytit slečnu v bikinách, které trvalo celou minutu, než našla ten správný úhel pro selfie fotku.

Jako první chtěla udělat obyčejnou selfie fotku, kde by ji šel vidět obličej a trochu i výstřih. Poté usoudila, že lepší bude fotka z boku, kde půjde trochu vidět i její zadeček, který pořád nějak špulila.

Potom se rozhodla pro selfie zezadu, ale vzápětí se opět vrátila k úplně první póze. Na poslední fotografii ji jde tedy hlavně vidět obličej a vrchní díl plavek.

selfie_bikini

U této pózy začínala a nakonec i víceméně končila…

Nyní jsme čtyřmi věty popsali takovou jednoduchou činnost. A to ani nevíme, jak dlouho ji trvalo vybrání výsledné fotografie nebo nějaké případné další úpravy…

A ti bystřejší z vás si jistě všimli i písničky na pozadí. Jmenuje se „Iris“ a pochází od skupiny Goo Goo Dolls. Ta je k videu velice relevantní díky svému textu, konkrétně díky větě, která v překladu zní:

A nechci, aby mě svět viděl, protože si nemyslím, že by mi mohl rozumět.

A i díky tomu toto video za pár dní získalo milion a půl zhlédnutí. Teď už jenom doufat, že takovéto situace se stávají fakt výjimečně…

Štítky: , ,

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru