Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Trošku předělané a morbidní intro studií Pixar

Notoricky známé logo studií Pixar zajisté netřeba představovat. Lampička v něm přiskáče k nadpisu a zašlápneme písmeno „i“.  Avšak na oblíbeném YouTube se objevila nová verze, kde lampička zmiňované písmeno zabije. Následně je lampička odsouzena k popravě na elektrickém křesle.

Takřka před každou animovanou pohádkou či filmem je populární intro studií Pixar s notoricky známou skákající lampičkou. V realitě nemožné, na obrazovce roztomilé. Tak by se dalo toto krátké představení Pixaru popsat. Lampička vždycky přiskáče k nadpisu a „zašlápne“ písmeno „i“. Nic výjimečného, avšak na YouTube se objevila celkem povedená a morbidní parodie.

Vraždící lampička

Lampička jen nezašlápne písmeno, ale spíše ho zavraždí. Následně se koná pohřeb a soudní řízení, ve kterém je lampička odsouzena k trestu smrti. Odsedí jistou dobu ve vězení a následně ji ostatní písmenka popraví na elektrickém křesle. Dá se říci, že se jedná o učebnicový příklad zákonů různých zemí, kde ještě vězně popravují na elektrickém křesle. 

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru