VIDEO: Vlk z Wall Street v podání VUT

Jistě většina z vás viděla video Miluji tě, mé VUT, které se humorně snaží přilákat nové studenty na školu. Někteří toto video chválili, někteří ho kritizovali, ale nikdo nedokáže popřít, že vyvolalo poprask. A nyní přichází jeho nástupce – Vlk z Wall Street VUT.

Video se odehrává na fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií na vysoké školy VUT v Brně. Hlavní postava videa, student Vlček, zde prezentuje největší výhody této školy.

Slušné uplatnění, přístup k nejmodernějším technologiím, ale i pěkné holky nebo možnost sledovat přednášky na internetu.

Celé video je samozřejmě profesionálně natočeno, z tohoto úhlu nejde videu nic vytknout. Hudba zde taky dobře pasuje. Mnoho lidí si ale stěžuje na kýč a a na nereálnost videa, takže reakce jsou smíšené.

Pěkné holky na FEKTu? Podle mnoha lidí nesmysl...

Pěkné holky na FEKTu? Podle mnoha lidí nesmysl…

Stačí se jenom podívat do komentářů pod videem. My si pro vás vybrali tyto tři, které jsou zatim nejpopulárnější:

fekt_vut_komentaře

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru