VIDEO: Výroba pizzy z pohledu GoPro kamery

Pizzu určitě znáte každý. Avšak, jak se taková pizza vyrábí v restauraci, už jen tak někdo neví. Proto se jeden YouTuber rozhodl využít GoPro kameru a celý tento cyklus výroby pizzy zdokumentoval. Dobrou chuť!

Určitě se mezi vámi nalezne spoustu lidí, které mají v oblibě především jídlo italského původu. Jak víme, Italové mají celkem pestré jídelníčky. Vedle nejrůznějších těstovin a špaget se jedná o zemi, kde je velice oblíbený pokrm pizza. Nejí se však pouze v Itálii, ale po celém světě. Asi každý z nás zná ten úchvatný pocit, kdy se zakousne do pizzy a na jazyku mu tančí několik chutí. Avšak, jak probíhá příprava takové pizzy v restauraci, už neví jen tak někdo. YouTuber haberdashery12 s využít oblíbené GoPro technologie zdokumentoval, jak celý proces výroby takové pizzy probíhá. Jedna drobná chybička by se našla. A to, že ve ve videu vynechal nezajímavou část pečení…

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru